XI Mikołajkowy Turniej Tańca

XI Mikołajkowy Turniej Tańca za nami. Jak zawsze było pięknie, miło i ciekawie.

5 grudnia 2016r. zawitali do nas uczniowie z zaprzyjaźnionych z nami szkół,  aby wspólnie z naszymi uczniami zaprezentować swoje umiejętności w trudnej dziedzinie, jaką jest niewątpliwie taniec. Tegoroczna edycja to popisy solistów i tylko dwóch formacji tanecznych. Zobaczyliśmy wachlarz tańców – od baletu przez hip-hop do breakdance.

Wszyscy tańczyli z wielkim zaangażowaniem, widać było, że ruch w rytm muzyki to ich wielka pasja.

Nagrodzono:

-Wojtka Kozłowskiego z III LO,

-Natalię Przybylską  z III LO,

-Marię Majchrzak  z Zespołu Szkół Gastronomicznych,

-Formację taneczną  Zespołu Szkół Odzieżowych,

-Formację taneczną  Zespołu Szkół Gastronomicznych.

Turniej tańca jest kolejną imprezą realizowaną w ramach projektu „Wybieram zdrowie”. Pomysłodawcą i organizatorem naszego iwentu jest od lat  prof. Karolina Kurek.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Irena Linka

dsc_0769 dsc_0770 dsc_0785 dsc_0786 dsc_0788 dsc_0800 dsc_0810 dsc_0813dsc_0816dsc_0825dsc_0830dsc_0852dsc_0863