WYMIANA SZKOLNA Z HISZPANIĄ

Jeszcze tak niedawno, bo zaledwie w kwietniu, mieliśmy okazję uczestniczyć w wymianie z uczniami         z Kraju Basków. Gościliśmy ich w naszych domach, zapoznaliśmy z polską kulturą  oraz pokazaliśmy  najbardziej interesujące miejsca w Poznaniu. Dla każdego z nas był to czas wspaniałej zabawy              i niezapomnianych przygód. Zaledwie pięć miesięcy temu, żegnając naszych przyjaciół, zadawaliśmy sobie pytanie, czy relacja, którą udało nam się zbudować w tak krótkim czasie przetrwa? Czy uda    nam się utrzymać kontakt? I tak oto zbliża się moment, w którym ponownie zobaczymy się z naszymi baskijskimi przyjaciółmi. Już w październiku wybieramy się do słonecznej Tolosy.

Każdy z nas z pewnością już nie może się doczekać spotkania oraz kolejnych cudownych chwil spędzonych razem.

Foto 2 na stronę