Wymiana międzynarodowa ze szkołą z Tolosy (Kraj Basków, Hiszpania)

W dniach 26 kwietnia – 30 kwietnia 2019  gościliśmy uczniów z Tolosy (Kraj Basków) w ramach trwającej już trzeci rok wymiany międzynarodowej z Hiszpanią. Przez kolejne dni zwiedzaliśmy wspólnie nasze miasto, między innymi Stary Rynek z ratuszem i koziołkami, Muzeum Rogala, a także Bramę Poznania. Nasi goście zwiedzili również Toruń, Kraków i Oświęcim. Oprócz zajęć o charakterze kulturowym, w naszym programie nie zabrakło  także aktywnych atrakcji, takich jak tor saneczkowy na Malcie.

Były to bardzo intensywne dni, które pomogły nam w zacieśnieniu więzi,  nie tylko z Hiszpanami. Nasi goście opuścili nas 30 kwietnia, późnym wieczorem.

Z niecierpliwością czekamy na wyjazd do Tolosy, który jest przewidziany w październiku 2019 roku.

Ewa Gleska, klasa 1b