DRZWI OTWARTE

Serdecznie zapraszamy!

Poznaj szeroką ofertę edukacyjną III LO w Poznaniu!

2 kwietnia 2022r. (sobota –  godz. 10.00)DRZWI OTWARTE

Zaprezentujemy pełną ofertę edukacyjną i warunki rekrutacji 2022/23  (kandydaci będą mogli przygotować pytania dotyczące oferty szkoły).

Harmonogram DRZWI OTWARTYCH:

1) godz. 10.00 – 10.45 – spotkanie z dyrektorem szkoły:

Omówienie oferty edukacyjnej III LO w Poznaniu  i warunków rekrutacji na rok 2022/23

2) w godz. od  11.00  do 13.00 – możliwość dołączenia do spotkań z nauczycielami i uczniami III LO w Poznaniu zgodnie z ofertą edukacyjną na rok 2022/23 dla kandydatów do poszczególnych klas (w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą klas i zadania dodatkowych pytań nauczycielom)

1a – PITAGORAS – akademicka (przedmioty rozszerzone: matematyka, fizyka)

1b – VESPUCCI – akademicka (przedmioty rozszerzone: geografia, matematyka)

1c – LINUX – akademicka (przedmioty rozszerzone: informatyka, matematyka, fizyka)

1d – DA VINCI – akademicka (przedmioty rozszerzone: język polski, historia, język angielski)

1e – LINNEUSZ – akademicka  (przedmioty rozszerzone: biologia, chemia)

1f – AVICENNA – akademicka (przedmioty rozszerzone: biologia, chemia)

Uwaga: w przypadku  powrotu uczniów do nauki zdalnej lub w wyniku nowych wytycznych sanitarnych związanych z pandemią  Drzwi otwarte zostaną zorganizowane w formie on-line, o czym poinformujemy na szkolnej stronie http://lo3.edu.pl/