WIELKI SUKCES TENISISTÓW STOŁOWYCH – ZWYCIĘSTWO W LICEALIADZIE

Dnia 16 listopada 2018r odbyły się Mistrzostwa Poznania w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych. Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Wojciech Kaczmarek (3a), Daniel Nawrocki (3a) i Krzysztof Witkowski (2c) po wcześniejszych dwuetapowych kwalifikacjach dotarli do turnieju finałowego. W półfinale zmierzyli się z zawodnikami 5 LO, z którymi wygrali 4:1. Kolejnym przeciwnikiem na drodze do złotego medalu byli uczniowie 16 LO. Po zaciętej walce, wynikiem 4:2 nasi reprezentanci zdobyli upragnione złoto.

Tak dobry wynik jest efektem wielogodzinnych treningów, jakie ja i moi koledzy odbywamy podczas gry w tenisa stołowego w lokalnych klubach.

Mam nadzieję, że również w nadchodzących Mistrzostwach Wielkopolski nie przyniesiemy wstydu III Liceum Ogólnokształcącemu oraz całemu Poznaniowi.

Krzysztof Witkowski

IMG_2938 IMG_2939 IMG_2940 IMG_2941 IMG_2942 IMG_2943 IMG_2944