Warsztaty dla Rodziców w ramach Akademii Rodzica

Szanowni Państwo,

W imieniu zespołu psychologiczno-pedagogicznego serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach organizowanych w ramach Akademii Rodzica.

Temat spotkania: Czy ktoś zaczarował moje dziecko? Rola rodzicielskiego wsparcia w życiu nastolatka (perspektywa pracy pedagoga szkolnego).

Data spotkania: 12.11.2019r., godz. 17.00 – 18.30

Miejsce spotkania:  aula III Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu

Opis spotkania: Praca pedagoga szkolnego w dużej mierze polega na towarzyszeniu młodym ludziom w tym, czego doświadczają w swoim życiu. Ma to związek zarówno z obszarem rozwoju fizycznego, jak i intelektualnego, społecznego, emocjonalnego czy duchowego. Podczas spotkania zastanowimy się, w jaki sposób rodzice mogą wspierać swoje nastoletnie dzieci                             w przeżywanych przez nich radościach i smutkach.

Prowadzący spotkanie: Agnieszka Klimek – pedagog w III Liceum Ogólnokształcącym oraz w Technikum Komunikacji w Poznaniu. Z dziećmi                      i młodzieżą pracuje od 2004 roku. Systematycznie uzupełnia swoją wiedzę poprzez podejmowanie różnych form doskonalenia zawodowego oraz konsultacje w ramach spotkań superwizyjnych w PPP.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie drogą e-mailową: pedagog@lo3.edu.pl do dnia 11 listopada br.