WALENTYNKI I DZIEŃ DOBROCZYNNOŚCI

14 lutego w naszej szkole obchodzimy nie tylko Walentynki, ale również Dzień Dobroczynności. Przez cały dzień przeprowadzana będzie charytatywna zbiórka pieniędzy, przeznaczona na pomoc uczniom naszej szkoły, których rodziny znalazły się w bardzo trudnej sytuacji materialnej.
Do końca tygodnia przeprowadźcie również zbiórkę w swojej klasie!
W piątek 17 lutego skarbników klasowych prosimy o dostarczenie datków do opiekunów Samorządu Uczniowskiego (Agnieszka Jankowiak-Maik, Krzysztof Kubacki). Z góry dziękujemy za hojność!!!
We wtorek na 5 i 6 lekcji w auli szkolnej odbędzie się walentynkowe karaoke, podczas którego również zbierane będą pieniądze przez szkolnych wolontariuszy.
Od rana będzie działać Poczta Walentynkowa – jeśli chcesz przekazać komuś Walentynkę zostaw ją w urnie przy portierni!