Urodziny Term Maltańskich

Już siedem lat możemy się cieszyć z pełnowymiarowego, olimpijskiego basenu w Poznaniu. Z tej okazji Termy Maltańskie przeprowadziły zawody pływackie. Jak co roku, najpierw na start stawiły się najmłodsze dzieci, które przy pomocy makaronów lub desek pływackich pokonywały 25 metrów basenu. Następnie pojawili się specjaliści od kraula, którzy swoimi wynikami zadziwili nawet  samych sędziów. Najwięcej emocji wywołały jednak sztafety pływackie rodzić-dziecko.

A jakie było nasze zadanie?

Jak zwykle rozdawanie pakietów, kierowanie zatroskanych i zdenerwowanych startami swoich pociech rodziców do właściwych miejsc, a na koniec najmilsze – rozdawania medali. Miejmy tylko nadzieję, że choć odrobinę przyczyniłyśmy się do narodzin pływaka na miarę Michaela Phelpsa. Robiłyśmy to wszystko razem z uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz zaprzyjaźnionymi gimnazjalistkami z Dębinki.

Nadszedł jednak czas, żeby podziękować trzecioklasistom, bo to już była ostatnia okazja spotkania się w takich okolicznościach. Pomogliśmy w organizacji trzech zawodów pływackich i mam nadzieję, że nabraliście doświadczenia w pracy zespołowej.

Dziękuję,

Anna Włodarczak.

urodziny term - zdjęcie w treści artykułu