Trening z Mistrzem SAV

5 kwietnia 2019 r. wraz z młodzieżą, uczestniczyłam w  ,,Treningu z Mistrzem SAV”.

SAV –  Sportowa Akademia VEOLIA, oferująca młodym sportowcom nie tylko wsparcie finansowe w formie rocznego stypendium, ale także pomoc merytoryczną: ofertę szkoleń dopasowaną do potrzeb i oczekiwań młodych sportowców, warsztaty, dzięki którym mają okazję doskonalić zdobywane umiejętności w praktyce.

Jedną ze stypendystek Akademii jest nasza uczennica Julia Czyż. Julka uprawia łucznictwo w klubie KS Surma Poznań i to ona zaprosiła nas na trening łuczniczy. Mieliśmy okazję zapoznać się z historią łucznictwa na świecie, w Polsce i w klubie KS Surma Poznań. Ćwiczyliśmy strzelanie  z łuku do tarczy. My strzelaliśmy z  łuku treningowego a Julia z profesjonalnego sprzętu.  My z bliska (10m) a Julka z daleka (70m). Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzymał z rąk Mistrza pamiątkowy dyplom.

Było super!

Julka – dziękujemy i życzymy sukcesów na arenie międzynarodowej!

Irena Linkajulka 377 julka 380 julka 384 julka 385 julka 387 julka 388 julka 390 julka 395 julka 399 julka 400 julka 407 julka 410 julka 414 julka 418 julka 421