Szlachetna Paczka – 2017

Dzień dobry!

Już kolejny rok kilkoro uczniów z naszej szkoły wyszło z inicjatywą przeprowadzenia akcji „Szlachetna Paczka”, której celem jest pomoc wybranej, potrzebującej rodzinie. W tym roku głównymi koordynatorami naszej Trójkowej Szlachetnej Paczki: są Aleksandra Szłapka i Kornelia Nowakowska z 3A. Czerpiąc z doświadczeń z zeszłych lat, zdecydowałyśmy zmienić nieco formę uczestniczenia klas w tej akcji. Do tej pory na uczestnictwo decydowały się całe klasy. Postanowiłyśmy jednak, że jeżeli głosy będą podzielone, to z chęcią przyjmiemy pomoc od osób pragnących się do nas przyłączyć. Żeby wszystko przebiegało łatwiej i bezproblemowo, każda z klas dostanie tabelkę, do której należy wpisać osoby, które chcą uczestniczyć w akcji i kopertę, do której zostaną zebrane pieniądze. Im więcej osób się zgłosi, tym lepiej będziemy mogli pomóc potrzebującej rodzinie w przeżyciu Świąt Bożego Narodzenia! Liczymy na wasze wsparcie!

Ola i Nela z 3A