Szkolny Dzień Sportu

14 czerwca 2019r., odbył się Szkolny Dzień Sportu. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali:

• Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej 5- osobowej. Wystartowało 12 zespołów.

Mistrzem Szkoły została klasa 2c.

• turniej „Mikstów” w piłce siatkowej. Zgłosiło się 14 par.

Wygrali: Ola Smulczyńska i Michał Frąckowiak.

• zabawy z szachami zaproponował pan prof. Jan Pużanowski. Ustawił stoły z szachownicami i można było pograć z kolegami i koleżankami.
  • zawody ARMWRESTLINGU (siłowanie się na rękę). Zgłosiło się 14 dziewcząt i 12 chłopców. Po bardzo dokładnym instruktażu naszego absolwenta – Mieszka Wąsewicza – przystąpiono do rywalizacji. Kto przegrywał – odpadał. Wśród dziewcząt najlepsza była Martyna Ladorska a wśród chłopców Jan Urbański.
  • zajęcia z zumby. Dziewczęta miały okazję potańczyć z instruktorką Kornelią Nowak.
  • w przerwie meczów piłki nożnej tańczono „belgijkę”. Szkoda że było nas tak mało!

Zwycięzcy poszczególnych zawodów zostali obdarowani voucherami do „Jump Arena”.

Gratulujemy!

Irena Linka

xxx 342 xxx 343 xxx 344 xxx 345 xxx 347 xxx 348 xxx 349 xxx 350 xxx 351 xxx 352 xxx 353 xxx 355 xxx 356 xxx 359