Szkolny Dzień Sportu 2015/2016

Tradycyjnie, dzień przed końcem roku szkolnego, spotkaliśmy się na Szkolnym Dniu Sportu.

Na ten dzień zaplanowaliśmy: Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej, turniej w siatkówce par mieszanych, warsztaty taneczne (prowadziły je nasze uczennice Dominika Czarska i Dominika Mańczak) oraz gry planszowe pod nadzorem prof. Jana Pużanowskiego.

Do Mistrzostw szkoły w piłce nożnej zgłosiło się 14 drużyn reprezentujących poszczególne klasy oraz dwie  drużyny absolwentów. Mistrzostwa odbyły się jako Międzygalaktyczny Puchar Intertoto.

Zespoły podzielono na 4 grupy, w których mecze rozegrano systemem każdy z każdym.

Po bardzo dramatycznej końcówce Mistrzem szkoły został zespół tegorocznych absolwentów z klasy 3a.

Klasyfikacja końcowa:

• Mistrz szkoły – klasa 3a
  • II miejsce – klasa 2b
  • meczu o III miejsce nie rozegrano

Serdecznie gratulujemy!

Równolegle, w sali gimnastycznej, odbywał się turniej piłki siatkowej par mieszanych. Wystartowało 12 par w tym  pary , w których grali absolwenci. Grano systemem brazylijskim, na małych boiskach. Grający sami sobie sędziowali i liczyli wynik. Była to również dobra lekcja przepisów tej gry.

Końcowa klasyfikacja:

• I miejsce – Weronika Antczak + Bartosz Plich
  • II miejsce – Michalina Czetowicz + Patryk Kamiński
  • III miejsce – Ala Halamska + Michał Kempiński

Serdecznie gratulujemy!

Irena Linka

DSC_0472 DSC_0475 DSC_0477 DSC_0479 DSC_0480 DSC_0481 DSC_0482 DSC_0483 DSC_0486 DSC_0488