Relacja z Rajdu uczniów klas drugich – „Matematyka wokół nas”

Dnia 13 czerwca 2019 roku odbył się V-ty Rajd integracyjny uczniów klas drugich naszego Liceum. Drugoklasiści pod opieką wychowawców i nauczycieli uczących przeszli trasę rajdu Doliną Cybiny, mijając po drodze ciekawe obiekty związane z historią tych terenów: Jaz Cybiński i schron piechoty JZ IIa ( ://twierdza.poznan.pl) oraz Mauzoleum Mielochów.

W wyznaczonych punktach na uczniów czekały zadania matematyczne i łamigłówki logiczne,  przygotowane przez uczniów klasy 1d. Gratuluję zwycięskiej grupie pod opieką p.prof. Ewy Staszak i p.prof. Agaty Witkowskiej!

Dziękuję uczniom klasy 1d, a w szczególności Mai Włodarczyk, za zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Liliana Skrycka-Kuźniewska

nauczyciel matematyki