Pożegnanie maturzystów!

28 kwietnia 2017 roku, absolwentom III Liceum im. św. Jana Kantego w Poznaniu,  zostały uroczyście wręczone świadectwa ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej. ,,Trójka” – podczas Absolutorium klas trzecich, jednej z najważniejszych i najpiękniejszych uroczystości szkolnych – pożegnała swoich uczniów, pożegnała zaangażowanych w życie szkoły rodziców… Było wzruszenie, miłe słowa, gesty przyjaźni, łzy i radość. Wyróżniono najlepszych – laureatów, finalistów olimpiad i konkursów, nagrodzono za działalność sportową, wolontariacką, doceniono rozwój osobisty wychowanków III LO.

Podziękowania szczególne za przygotowanie uroczystości kieruję do uczniów z klasy 3C, którzy z dużym zaangażowaniem zorganizowali Absolutorium, dbając także o część artystyczną.

,,Trójka” życzy sukcesów rocznikowi 1998!

Sylwia Marciniak

DSC_0368 DSC_0381 (1) DSC_0404 DSC_0408