„Pokaż nam język”

Szanowni Uczniowie,

serdecznie zapraszam do udziału w XVII edycji konkursu „Pokaż nam język” adresowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku jego temat przewodni brzmi: „Społeczeństwo wielokulturowe jako wyzwanie XXI wieku”. Językowe zmagania obejmą języki: angielski i niemiecki. Organizatorem konkursu są Wyższe Szkoły Bankowe.

Rejestracja uczniów na stronie internetowej www.pokaznamjezyk.pl  Rozwiązywanie testów internetowych potrwa od 6 do 13 kwietnia br.

Na najlepszych uczniów czekają wartościowe nagrody oraz indeksy wraz z opłaconym czesnym za pierwszy rok studiów na wybranym kierunku w Wyższej Szkole Bankowej. Podobnie jak w poprzednich latach najbardziej aktywna szkoła w konkursie nagrodzona będzie tablicą multimedialną.

Więcej informacji oraz rejestracja na www.pokaznamjezyk.pl.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!

Koordynator etapu szkolnego

Katarzyna Kotecka.