Piłkarze nożni walczyli w II etapie Licealiady

Na II etapie rozgrywek w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zakończyli rozgrywki nasi piłkarze nożni. Po wywalczeniu awansu w I etapie, przyszło naszym zawodnikom zmierzyć się z reprezentacjami szkół: 6 LO , 9 LO, 17 LO, CKZiU i ZSBD.

Nasi zawodnicy prezentowali sie bardzo dobrze, jednak brak zimnej krwi w kluczowych momentach i seriami niewykorzystane sytuacje podbramkowe spowodowały, że to zespoły  6 LO oraz CKZiU awansowały do III etapu rozgrywek.

Podsumowując rozgrywki, ponownie znaleźliśmy sie w gronie 12 najlepszych drużyn w Poznaniu i szkoda, że pomimo dobrej,  a momentami nawet bardzo dobrej gry, czegoś jednak zabrakło do awansu do finałowej czwórki drużyn.

„Chciałbym bardzo podziękować całej drużynie, a w szczególności uczniom klas maturalnych, za 3 lata wspólnych emocji, uśmiechu, radosnych chwil, boiskowej i sportowej złości, która nam również towarzyszyła” – powiedział po rozgrywkach opiekun grupy prof. Łukasz Kubzdyl.

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:

ŁABENDA MACIEJ -3c,

PIĘTA PIOTR – 3c,