Okres adolescencji – wyzwanie dla rodzica.

Przed nami ostatnia w tym roku szkolnym Akademia Rodziców!

Szanowni Rodzice,

zapraszamy na spotkanie szkoleniowe w ramach Akademii Rodziców, które odbędzie się 14 czerwca br. (poniedziałek) w godz. 17:0018:30.

Tytuł szkolenia: Okres adolescencji – wyzwanie dla rodzica.

Prowadzenie: mgr Monika Domska-Brzozowska

Spotkanie będzie dotyczyło wyzwań, jakie stoją przed rodzicami podczas okresu adolescencji ich dzieci. Pani Monika Domska-Brzozowska, jako psycholog pracujący w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 8 w Poznaniu, podzieli się swoimi spostrzeżeniami związanymi ze sposobami wsparcia młodzieży. Poza tym – zapozna Państwa z możliwościami  uzyskania pomocy i wsparcia poza szkołą w czasie wakacji letnich.

Spotkanie odbędzie się w formie on line. Link do spotkania zostanie przesłany osobom zainteresowanym poprzez dziennik Mobi.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

W przypadku chęci udziału, prosimy o wysłanie wiadomości do p. Aleksandry Misiak (psychologa szkolnego) na adres: psycholog@lo3.edu.pl lub poprzez dziennik MOBI. Termin zgłoszeń mija 14 czerwca br. (poniedziałek) o godz. 12:00.

Zapraszamy do udziału!

Zespół psychologiczno-pedagogiczny III LO w Poznaniu