Ogólnopolski konkurs dla Maturzystów

Czy zastanawiali się Państwo jak jeszcze bardziej podnieść prestiż Waszego Liceum? Jak zachęcić swoich uczniów do bardziej aktywnego spędzania wolnego czasu i inwestowania w siebie?

Mamy gotowe rozwiązanie!

Studenckie Stowarzyszenie Cognitis ma przyjemność organizować VII edycję ogólnopolskiego konkursu Talent za Talent skierowanego do tegorocznych Maturzystów.

Celem naszego konkursu jest wyłonienie ciekawych i rokujących osobowości, które wyróżniają się nie tylko wynikami w nauce, ale również

• uczestnictwem w olimpiadach i konkursach,
  • działalnością w samorządach lub innych grupach
  • podejmowaniem interesujących inicjatyw
  • organizowaniem wydarzeń.

Chcemy te osoby wynagrodzić za talent, które wykorzystują i rozwijają. Wierzymy, że dzięki temu promujemy proaktywne i przedsiębiorcze postawy wśród młodych ludzi.

Uczestników czekają nie tylko atrakcyjne nagrody rzeczowe, ale również wzbogacające doświadczenia: warsztaty assessment centre z prestiżową firmą doradczą Deloitte, próbne rozmowy kwalifikacyjne, a także możliwość poznania ciekawych, pełnych pasji rówieśników z całej Polski. Dla dyrektora szkoły z największą liczbą zakwalifikowanych zgłoszeń, jak i opiekunów przygotowujących  laureatów pierwszych 3 miejsc przewidziane są nagrody oraz zaproszenie na Galę finałową w Warszawie.

Państwa liceum znalazło się w czołówce polskich liceów w Rankingu Perspektyw 2015, dlatego jesteśmy głęboko przekonani, że w Państwa szkole są osoby, które skorzystałyby na tym konkursie. W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie informacji o konkursie w ramach godziny wychowawczej w Państwa liceum. Zależy nam na tym, by najbardziej uzdolnieni maturzyści dowiedzieli się o naszej inicjatywie.

Konkurs “Talent za Talent” otrzymał Patronat Honorowy Ministerstwa Edukacji.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 lutego br.

W razie zainteresowania zamieszczam linki do: