Home
Od projektu do sesji … z przystankiem na udział w programie Nowej Ery ,,Projektanci Edukacji”

Od projektu do sesji … z przystankiem na udział w programie Nowej Ery ,,Projektanci Edukacji”

Od projektu do sesji …

z przystankiem na udział w programie Nowej Ery ,,Projektanci Edukacji”

 

 

Nadszedł czas, gdy jako uczniowie klasy akademickiej powinniśmy sprawdzić naszą wiedzę i umiejętności. Tym sprawdzianem w obecnym roku szkolnym będzie realizowany projekt ,,Oswoić COVID. Kwarantanna w języku i obrazach” , który,  zwyczajem humanistycznych klas akademickich, zamierzamy zwieńczyć  sesją.

W drodze do celu postanowiliśmy zatrzymać się na przystanku zaproponowanym przez Wydawnictwo Nowa Era i zgłosić projekt do programu ,,Projektanci Edukacji”. Projekt zarejestrowano pod numerem 261. W rywalizacji międzyszkolnej można zdobyć nagrodę Kapituły Konkursu – grant pieniężny w wysokości  1.000,00 zł, ponadto zadecydowaliśmy o wzięciu udziału w głosowaniu internetowym. Internauci spośród zgłoszonych do głosowania prac konkursowych wyłonią  w ten sposób w trwającym od 1 grudnia 2020 roku do 11 grudnia 2020 roku 15 zwycięskich projektów (po 5 w każdej kategorii wiekowej), które uzyskają kolejno największą liczbę głosów. Za każdy z piętnastu wybranych przez internautów projektów konkursowych (o największej liczbie prawidłowo zebranych głosów) zostanie wydana nagroda internautów – grant pieniężny w wysokości po 1.000,00 zł.

Jeśli uznacie nasz projekt za ciekawy, godny uwagi, możecie oddać swój głos na nasz projekt ( projekt nr 261). Zachęcamy do zapoznania się z naszym pomysłem opisanym na stronie Wydawnictwa Nowa Era:  https://projektanciedukacji.pl/galeria-projektow-biezacych?=&voivodeship=Wielkopolskie&page=1&limit=12&edition=current&editionType=current

i oddania głosu (regulamin konkursu: https://projektanciedukacji.pl/konkurs/regulamin-glosowania

 

klasa IIGD z opiekunem