Lista finalistów Wielkopolskich Mistrzostw Ortograficznych 2015
Lista finalistów Wielkopolskich Mistrzostw Ortograficznych 2015
- Michał Borysiuk – I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Złotowie
- Aleksandra Matysiak – I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Złotowie
- Anna Wawrzon – I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Złotowie
- Krystian Pietrzyk – I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Złotowie
- Agata Szałańska – II LO im. Gen. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Poznaniu
- Alicja Lubin -II LO im. Gen. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Poznaniu
- Maria Lonc – II LO im. Gen. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Poznaniu
- Sarah Skiba – II LO im. Gen. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Poznaniu
- Robert Gawałek – I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
- Izabela Kwiecień – I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
- Adrianna Rakowska – I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
- Alicja Waszak – I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
- Zuzanna Grześkowiak – Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wlkp. w Środzie Wlkp.
14. Maciej Nowaczyk – Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wlkp. w Środzie Wlkp.
15. Weronika Kaczmarek – Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wlkp. w Środzie Wlkp.
16. Sandra Szymczak- Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wlkp. w Środzie Wlkp.
17. Jan Denka- Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. bł. Piątki Poznańskiej w Poznaniu
- Dominik Lisiecki – Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. bł. Piątki Poznańskiej w Poznaniu
19. Przemysław Przymuszała – Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. bł. Piątki Poznańskiej w Poznaniu
- Marcin Wypych – Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. bł. Piątki Poznańskiej w Poznaniu
- Daniel Hempowicz – XII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie
w Poznaniu
- Roksana Kolas – XII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie
w Poznaniu
- Dominika Pydzińska – XII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie
w Poznaniu
- Hubert Wojciechowski – XII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie
w Poznaniu
- Magdalena Juś – ZS1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach
- Agata Kaczmarek – ZS1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach
- Aleksandra Skrzypczak- ZS1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach
28.Michał Marchewka – ZS1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach
- Marta Kużaj – I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Pile
- Jagoda Jeż – I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Pile
31 Katarzyna Hilbrecht – I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Pile
32. Malwina Malinowska – I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Pile
33. Eryka Kaczmarek – I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Pile
- Cezary Budziński- III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w Poznaniu
- Dagmara Sygnecka – III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w Poznaniu
- Karol Loręcki – III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w Poznaniu
- Marta Berlińska- III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w Poznaniu
- Roksana Janus – III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w Poznaniu
- Izabela Bromber – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Poznaniu
- Aleksandra Górecka – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Poznaniu
- Katarzyna Pacholak – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Poznaniu
- Agata Ptaszyńska – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Poznaniu
- Angelika Łakoma – XVII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
44.Natalia Kabulak – XVII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
45. Dominik Gawroński – XVII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
46. Jan Jankowski – XVII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
47. Aleksandra Tomczak – Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Grodzisku Wlkp.
- Daria Łajs- Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Grodzisku Wlkp.
- Olga Wawrzyniak- Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Grodzisku Wlkp.
- Patrycja Lepa- Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Grodzisku Wlkp.