Home
Licealiada w Unihokeju Chłopców

W dniu 24.10 .2019 nasi chłopcy tym razem startowali i reprezentowali barwy „Trójki” w Licealiadzie w unihokeju. Przyszło nam zmierzyć się z reprezentacjami z XVI LO oraz LO MM.

W pierwszym meczu mierzyliśmy się z drużyną LO MM . Mecz trwający 3 tercję po 8 minut był bardzo wyrównany , ale to nasi zawodnicy w każdej z tercji strzelali bramkę tracąc przy tym tylko jedną i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3- 1.

W następnym meczu z XVI LO  wiedzieliśmy że do awansu dalej potrzebne jest nam zwycięstwo i od samego początku graliśmy mądrze się broniąc i czekając na swoje szanse .Taka szansa się pojawiła już w pierwszej tercji i objęliśmy prowadzenie. Niestety nie trwało ono długo i drużyna z XVI LO wyrównała. W kolejnej tercji niestety straciliśmy kolejną bramkę i pomimo ambitnej walki i dążenia do wyrównania i próby zmiany rezultatu nadzialiśmy się na kontry i niestety przegraliśmy ten mecz 4- 1 i jednocześnie odpadliśmy z rozgrywek. Duże słowa uznania za ambitną postawę dla naszych chłopców .