Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie

4 lutego 2016 roku odbyły się szkolne eliminacje konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczeństwo wokół mnie”. Wzięło w nich udział 54 uczniów III LO, dla których – jak się okazało – edukacja dla bezpieczeństwa oraz wiedza o społeczeństwie nie kryją większych tajemnic. Zawodnicy odpowiadali na pytania dotyczące m.in. obrony cywilnej, pierwszej pomocy, prawa, obowiązków obywatelskich, ustroju Państwa. Wszyscy uczestnicy spisali się wyśmienicie! Rywalizacja była bardzo zacięta. Różnice punktowe minimalne. Po dogrywce wyłoniono 3 zawodników, którzy będą reprezentować naszą szkołę na etapie wojewódzkim, są to: Mikołaj Lewandowski, Wiktoria Mocydlarz i Mikołaj Sztuder. Serdeczne gratulacje. Poniżej lista zdobywców pierwszych sześciu miejsc. Dziękuję wszystkim 54 zawodnikom.

1. Mikołaj Lewandowski kl. 1e
  2. Wiktoria Mocydlarz kl. 1a
  3. Mikołaj Sztuder kl. 1a
  4. Marcin Ciechan kl. 1b
  5. Krystian Marciniak kl. 1a
  6. Kinga Szymańska (1a), Kornelia Nowakowska (1a), Karolina Kubiak (1a), Anna Rejmisz (1b), Ismena Krezyman (1f), Michał Martyński (1a), Jan Kolanowski (1c), Milan Stansić (1f).

Rafał Polowczyk