Informacja o organizacji zajęć

INFORMACJA DOTYCZĄCA

ORGANIZACJI ZAJĘĆ W SZKOLE PODCZAS STRAJKU.

W związku z ogłoszeniem przez Komisję Międzyzakładową NZSS „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Region Wielkopolska planowanego bezterminowego strajku w III im. św. Jana Kantego w Poznaniu od 8 kwietnia 2019r. zajęcia w szkole zostaną zorganizaowane w inny sposób niż przewiduje plan zajęć lekcyjnych.

W zależności od frekwencji uczniów będą tworzone grupy międzyoddziałowe nadzorowane przez niestrajkujących pracowników szkoły i dyrekcję.

W przypadku braku możliwości zapewnienia opieki uczniom, po uzyskaniu zgody organu prowadzącego szkołę, zajęcia zostaną zawieszone.

Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.

Dyrekcja III Liceum Ogólnokształcacego

św. Jana Kantego w Poznaniu