Fregata Family Cup 2019

2 czerwca pomimo upalnej pogody dwanaście osób z klas pierwszych udało się na Termy Maltańskie w celu pomocy przy organizacji kolejnych zawodów Family Cup. Zawody te to rodzaj amatorskiej rozgrywki dzieci i dorosłych w pływaniu. Najmłodsi uczestnicy mieli po 6 lat i najlepszą dla nich zabawą było to, że uczestniczą w zawodach, podczas których widownia ich dopinguje, a za przepłynięty dystans dostają medale.  Jednak ciągle nie wiemy, kto jest podczas takiej okazji bardziej podekscytowany – rodzice czy dzieci? Naszym zadaniem było rozdawanie pakietów, kierowanie uczestników na poszczególne stanowiska oraz najważniejsze – uhonorowywanie uczestników.

Chciałabym podziękować tym, którzy razem ze mną w ramach wolontariatu uczestniczyli w tych zawodach. Również organizatorzy z Fregaty Swimming byli pod wrażeniem Waszego profesjonalizmu. Sprawdziliście się w 100%.

Anna Włodarczak

zdjecie2 zdjęcie 1 zdjęcie3 zdjęcie4