DZIEŃ TAŃCA

Choć na całym świecie jest obchodzony 29 kwietnia, to w naszej szkole odbył się 26.04. Światowy Dzień Tańca!! Każdy, kto kocha taniec mógł spróbować swoich sił w tańcu latino- salsie, hip hop lub tańcu współczesnym. Warsztaty taneczne poprowadzili dla nas zaproszeni goście: Gosia Rychlewicz- nasza absolwentka, instruktorka tańca współczesnego. Kolejnym gościem był również absolwent naszej szkoły Karol Mędak który specjalizuje się w tańcach latino. Zajęcia hip hop poprowadziła Jagoda Kaczmarek, studentka kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na poznanskiej AWF. Trenuje w szkole tańca Skillart Dance Studio i należy do grupy Skillart Senior i formacji prowadzonej przez Bartosza Czyża. Wszystkie zajęcia przyciągnęły rzesze miłośników tańca, a profesjonalnie poprowadzone warsztaty i świetni instruktorzy zyskali mnóstwo pozytywnych komentarzy. Podczas dużej przerwy w auli szkoły przeprowadzony był konkurs bicia rekordu szkoły w największej ilości par tańczących belgijkę. Został pobity i wynosi 54 pary czyli ponad 100 osób!!!
Najważniejsze jest to, że taniec wyzwolił w nas dużo pozytywnych emocji tak bardzo ważnych w obecnym czasie oraz mnóstwo uśmiechu.
W przyszłym roku również zapraszamy na obchody Dnia Tańca. Mamy nadzieję, że uda nam się przeprowadzić warsztaty z naszymi gośćmi oraz zaprosić nowych prowadzących.
Taniec łączy ludzi!!!