Dzień kobiet

Dzień Kobiet 2014

8 marca zawsze był dniem wyjątkowym. Jest to szczególny czas dla wszystkich kobiet, gdyż jest to ich święto. W tym roku w naszej szkole nie mogło zabraknąć atrakcji z tej okazji. Specjalnie dla naszych dziewczyn zostały zorganizowane zajęcia odrywające uwagę od ciągłej nauki, w zamian dając dużą dawkę dobrej energii. W poniedziałek (10.03) w auli szkolnej Pani Profesor Karolina Kurek poprowadziła 45-minutowe zajęcia z fitnessu. Zaraz po niej, jeden z naszych mężczyzn, Karol Mędak zatrzymał dziewczyny na zajęciach z zumby. Na twarzach naszych uczennic pojawiały się krople potu, ale usta układały się w uśmiech, co wskazuje na dobrą zabawę.

Dziękujemy Pani Profesor i Karolowi za zaangażowanie, a wszystkim kobietom życzymy spełnienia największych marzeń!