CEZARY BUDZIŃSKI W GRONIE ZWYCIĘZCÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO TRZECH WYDZIAŁÓW POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ

Z radością informuję, iż Cezary Budziński z klasy 3F został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Trzech Wydziałów Politechniki Łódzkiej.

Cezary znalazł się w wąskim gronie nagrodzonych uczniów doskonale radząc sobie z zadaniami teoretycznymi etapu I, teoretycznymi etapu finałowego oraz laboratoryjnymi etapu finałowego. Po drodze nasz uczeń pokonał zawodników z krajowej czołówki.

Sukces ten jest uhonorowaniem i niejako zwieńczeniem trzyletniej nauki Cezarego w III Liceum Ogólnokształcącym im. św. Jana Kantego. Wynika on z połączenia bardzo ciężkiej pracy, zaangażowania ucznia, jego pasji i talentu. W ostatnich latach widziałem, jak Cezary osiąga kolejne stopnie znajomości wiedzy chemicznej, docierając do poziomu uniwersyteckiego. Dziękuję za trzy lata współpracy i serdecznie gratuluję sukcesu!

Rafał Polowczyk

foto.2.